Yaşam

BTS Hayranları Buluşuyor: BTS’in “Yet to Come in Busan” Konseri Çekiliyor

Güney Koreli müzik gruplarından biri olan BTS, dünya çapında geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. Başta ülkemiz olmak üzere onlarca ülke vatandaşı tarafından sevilen K-Pop gruplarından biri olan BTS’in Busan’daki konseri büyük ses getirdi. Zorunlu askerlik nedeniyle son kez birlikte konsere giden ünlü grup Yet To Come Busan’ın konseri sinema olacak.

Ayrıntılara bakalım.

Müzik dünyasının gündeminden düşmeyen yegane isimlerden biri de K-pop gruplarından biri olan BTS. Şarkılarını bilmeyen, duymayan, en azından dinlemeyen kalmamıştır eminiz.

Özellikle son zamanlarda popülerlik merdivenini hızla tırmanan BTS, başta ülkemiz olmak üzere dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip.

Başarılarını dünyaya duyuran Güney Kore’nin en büyük müzik grubunun BTS üyeleri, zorunlu askerlik nedeniyle kariyerlerine bir süre ara verecek. Jin’den başlayarak, tüm üyelerin askerlik hizmetlerini tamamlamaları 2025’i alacak, bu da ortası birkaç ay sürecek.

Dünyanın en popüler erkek grupları listesinin başında yer alan BTS, geçtiğimiz ekim ayında inanılmaz bir konser verdi. RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V ve Jungkook’tan oluşan grubun konseri askere gitmeden önceki son konserleriydi.

Ordular için çok güzel bir haber. Güney Kore’nin en büyük multipleks sinema zinciri CGV, yaptığı açıklamada, bu yıl Busan’da düzenlenen BTS konserinin canlı performansını beyaz perdeden yayınlayacağını duyurdu.

Variety’de yer alan bir habere göre merakla beklenen filmin süresi 103 dakika olacak. Üretme; RUN, Run BTS, Dynamite, Length With Luv ve çok daha fazlası gibi çeşitli BTS performanslarına yer verecek.

1 Şubat 2022’de vizyona girecek olan BTS “Yet to Come in Busan” filmi sadece Güney Kore’de değil 110 ülke/bölgede izlenebilecek.

BTS hayranlarının sinema salonlarını boş bırakmayacağına eminiz.

Yorumlara git…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu