Ekonomi

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Esnafın Sorunlarını Bakanlara Aktardı

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mehmet Ali Erbeği, Denizli protokolü ve platform üyeleri Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Ticaret Bakanı Ömer Bolat ile bir araya gelerek sektörün sorunlarını aktardı. esnaf Erbegi, “Bakanlığa yaptığımız ziyaretlerde esnafımızın sorunlarını dile getirdik, gündemdeki sorunları, talep ve taleplerimizi Bakanlara sunduk.”

Denizli Platformu üyesi Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbegi, Denizli Platformu’nun düzenlediği Ankara ziyaretlerine katıldı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Nilgün Ök, Cahit Özkan, Denizli Platform Sözcüsü Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu, DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör katıldı.

“Sorunlarımızı bakanlıklara ilettik”

Denizli esnafının sorunlarını yakından bildiklerini ve hazırladıkları belgelerle Ankara’da bu sorunlara çözüm aramaya devam ettiklerini belirten Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbegi, “Denizli heyeti olarak esnafımıza hayırlı olsun” dedi. yeni kurulan kabine üyeleri ve sorunlarımızı iletmek üzere bakanlık düzeyinde Ankara’dayız.Önce Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile görüştük ardından Ticaret Bakanımız Prof.Dr.Ömer Bolat’ı ziyaret ettik. Esnafımız ve Sendikamız birbirine bağlıdır.Her iki bakanlığımıza da sözlü ve yazılı olarak ilettik.Tabii ki sorunlarımızın hızlı bir şekilde çözülmesini beklemiyoruz ama bu sorunların ve önerilerin takipçisi olacağız ve dile getirmeye devam edeceğiz. her platforma çözüm üretebilmek, şehrimize ve ülkemize hizmet etmek bizim için ayrı bir gurur kaynağı” dedi. – DENİZLİ

alaca-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu