Haber

Ülke Tarafından Açıklama: İnce’nin sağlığı iyi, adaylıktan çekilmeyecek

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. İpek Özkal Sayan, TV100’de yayınlanan canlı yayında Muharrem İnce’nin sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

İnce’nin sağlık durumunun çok iyi olduğunu anlatan Sayan, “Çekilme diye bir şey yok. Yine bir algı operasyonu var. Tabii ki psikolojisi ve fiziki durumu etkilendi. Etkilenmemek elde değil. B Unla uğraşmak kolay değil” dedi.

Sosyal medyadan partisine operasyon düzenlemeye çalıştıklarını ifade eden İpek Özkal Sayan, “Bir takım uydurma makbuzlar ve görüntüler yayınlanarak algı operasyonu yapılmaya çalışılıyor. Konuyu özel hayat üzerinden tartışmayı mantıklı bulmuyorum. . Burada kastın yeterli olmadığını düşünüyorum. İnce Bey’in eşinin bindiği araba 10 milyon dolar almış. “Biliyorsunuz geçersiz makbuzun tarihi pazar günüydü. Bankalar pazar günleri çalışmıyor, biliyorsun. Bu kadar yüksek bir meblağ da internet üzerinden gitmiyor. Yayınlanan bu görüntüler… İsrail ve Alman kökenli olduğu ortaya çıktı. Bu görüntüler geçersiz ve yüzsüz görüntülerdir” dedi. (HABER MERKEZİ)

kursunlu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu