Ekonomi

Demokrat Parti’den açıklama! Çalışmalarımıza devam edeceğiz!

Uysal yaptığı yazılı açıklamada, 21 yıllık AK Parti yönetiminde devam eden sistemli çöküşün onbinlerce cana, milyonlarca insanın evlerinden olmasına yol açtığını ve bunu acı bir şekilde bir kez daha gördüklerini kaydetti. deprem vesilesiyle.

Uysal, her bir vatandaşın bedelini ödediği sosyal, siyasi ve ekonomik sorunların ve ülkenin karşı karşıya olduğu zorlukların, sorumluluk bilinciyle ortak iradeye olan ihtiyacı ortaya koyduğunu belirtti. “Millet İttifakı olarak, ülkemize derin nefes aldıracak ortak çalışmanın ürünü olarak, geride kalan 18 ayda yaptığımız açıklamaların ve taahhütlerin arkasında olduğumuzu aynı kararlılıkla aziz milletimize beyan ederiz.”terimini kullandı.

Uysal, DP’nin 1946’da başlattığı demokrasi, adalet ve hakkaniyet mücadelesinin 77. yılında aynı kararlılık ve bire bir inançla merkez sağ siyasetin ve umudun sesi olarak çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, şunları kaydetti:

Vatandaş merak etmesin

Dün olduğu gibi inandığımız ve doğru bildiğimiz yolda yürüyoruz. Barış, refah üretme kararlılığıyla Millet İttifakı olarak çalışmalarımıza devam edeceğimizi aziz Türk milletimize bir kez daha beyan ve taahhüt ediyoruz. ,adalet ve demokrasiyi ülkemizde yaşayan her bir vatandaşımız için ve başarma inancıyla.Vatandaşlarımız merak etmesin.Birlikte başaracağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu