Haber

Kartepe’de şampiyon emlak kamulaştırma müdürlüğü

Kartepe Belediyesi’nin üniteler arasında düzenlediği klasikleşmiş “Kartepe Belediyesi Ünitelerarası Futbol Turnuvası 2023” sonuçlandı. Emlak ve Kamulaştırma Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nü 4-2 yenerek şampiyon oldu.

Kartepe Belediyesi’nin birlikler arasındaki dayanışma ve dostluk bağlarını güçlendirmek amacıyla düzenlediği klasikleşmiş “Kartepe Belediyesi Birimler Arası Futbol Turnuvası 2023” sona erdi. 24 yarışmanın ardından Emlak ve Kamulaştırma Müdürlüğü şampiyon oldu.

10 PERSONEL ÇALIŞTI

Kartepe Belediyesi Başsavcısı M. Mustafa Kocaman’ın liderliğinde düzenlenen turnuvada 10 grup iki küme halinde mücadele etti. Ataevler Spor Kompleksi’nde düzenlenen spor müsabakalarında büyük heyecan yaşandı. Maçlar 25 dakikalık iki devre şeklinde oynandı.

GAYRİMENKUL VE İCRA YÖNETİMİ ŞAMPİYON OLDU

Final maçında tüm rakiplerini geride bırakarak karşı karşıya gelen Park Bahçeler Müdürlüğü ile Emlak ve Kamulaştırma Müdürlüğü gruplarının çabaları heyecanlı anlara sahne oldu. Çabalar sonunda Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nü 4-2 mağlup eden Emlak ve Kamulaştırma Müdürlüğü şampiyon oldu. Yarışmanın ardından Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz düzenlenen törenle dereceye girenlere ödüllerini verdi.

AMAÇ– Kartepe Belediyesi Orta Birim Futbol Turnuvası’nda gol kralı olan Ali Yılmaz’a ödülünü Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz verdi.

BEYEFENDİ– Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz, Kartepe Belediyesi Orta Birim Futbol Turnuvası’nın en centilmen takımını Etüt Proje Müdürlüğü’ne verdi.

KONTROL– Kartepe Belediyesi Orta Birim Futbol Turnuvasında 4. olan Yapı Denetim Müdürlüğü’nü Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz ödüllendirdi.

KARTEPE– Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz, Kartepe A.Ş.

PARK– Kartepe Belediyesi Orta Birim Futbol Turnuvası’nda 2. olan Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne ödülünü Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz verdi.

ŞAMPİYON– Kartepe Belediyesi Orta Birim Futbol Turnuvası’nda birinci olan Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Filiz, Emlak ve Kamulaştırma Müdürlüğü’ne kupasını takdim etti.

BÜYÜK– Turnuvaya Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman başladı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberpalu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu