Ekonomi

Vaillant Türkiye 2022’de euro bazında çift haneli büyüme kaydetti

30. yılına özel “30 Yılın Ritmi ile Bugünden Geleceğe” konseptiyle değerlendirme toplantısı gerçekleştiren Vaillant Türkiye, 2022’yi değerlendirmek ve 2023 hedeflerini paylaşmak için Türkiye’deki yetkili bayileri ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel, “30 yıldır aynı çizgide ritmimizi yükselterek geleceğimiz için çalışıyoruz. Şofben ve kombinin mucidi olarak şimdi de yenilenebilir enerji ürünlerinde bir başarı hikayesi yazacağız.”

Yenilenebilir enerjide başarı hikayesi yazacağız

Vaillant’ın 2023 yılında da güç çeşitliliğine odaklanacağını belirten Alper Avdel, sektörün gündeminde olan Green Reconciliation, ERP, NSEB (Nearly Zero Energy Buildings) gibi regülasyonlara uyumlu iş ve hizmetler sunmaya devam edeceklerinin bilgisini verdi. sektörünü tanıdığını belirterek, şöyle devam etti: “Şofben ve kombinin mucidi. Yenilenebilir enerji ürünlerindeki başarı öyküsünü artık birlikte yazacağız” dedi.

Bölümdeki muadillerine göre 700 kat daha çevreci soğutucu akışkana sahip ısı pompası aroTHERM Plus ile yeni teknoloji ve eserlere yatırım yaptıklarını ve geleceğin teknolojisi olan bu kategoriyi sahiplendiklerini belirten Avdel, dikkat çekti. 2022’de tüm iş kollarında başarılı sonuçlara imza attıklarını belirterek, “2022’ye ürün gamımız ve müşteri deneyimi uygulamalarımızla iz bıraktık” dedi ve 2023’te de değerli büyümeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

yahsihanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu